CVO Recruitment Estija sėkmingai įvykdė 25 vokiškai kalbančių klientų aptarnavimo specialistų atranką.

Mūsų Klientas – Vokietijos įmonė „Danpower“ veikia Estijoje nuo 2012 ir tiekia šilumą pietryčių Estijos regione esančiam Voru miesteliui. Naujausia įmonės investicija Estijoje – klientų aptarnavimo centras Voru mieste, kur dirbs 25 vokiškai kalbantys klientų aptarnavimo specialistai. Vietovė pasirinkta dėl dviejų priežasčių – (1) įmonė jau turėjo būstinę šiame mieste ir (2) naujų darbo vietų kūrimas mažame miestelyje. Pagrindiniai atrankos iššūkiai buvo susiję su reikalavimais vokiečių kalbai, tačiau tinkamo planavimo ir kruopščios paieškos bei įvertinimo dėka, pozicijos buvo užpildytos pagal visus darbdavio reikalavimus.

Daugiau

„CVO Technology“ sveikina visus programuotojus, sistemų administratorius ir kitus jiems prijaučiančius su Tarptautine Programuotojų Diena!

Daugiau

Kaip pritraukti geriausius darbuotojus mažai įmonei

Šiandieninė darbo rinka apibūdinama itin aktyvia darbdavių konkurencija dėl geriausių darbuotojų.  Darbdavio įvaizdžio formavimo praktikos ir aktyvus  organizacijos darbas siekiant pritraukti iš rinkos geriausią talentą kasdien vis stebina išmone ir taiklumu: skiriamos stipendijos geriausiems studentams, įrengiamos mokymų klasės, kuriamos lanksčios ir patrauklios darbo sąlygos, mokamos premijos už naujų darbuotojų atvedimą, skatinama bendra visuomeninė ir laisvalaikio veikla. Daroma daug ir teisingai. Tačiau visi šie veiksmai įmanomi tik esant reikalingiems resursams (personalo skyrius, biudžetas įvaizdžio formavimui ir pan.), todėl dažniausiai būdingi dideliam ir neretai tarptautiniam verslui.
Daugiau

CVO Recruitment aktyviai dalyvavo Swedbank organizuotoje konferencijoje

Kasmetinėje Swedbank organizuojamoje Nacionalinėje ekonomikos mokytojų konferencijoje dalyvavusi CVO Recruitment personalo atrankų konsultantė Marija Miselytė pasidalino įžvalgomis apie jaunimą darbo rinkoje.
Daugiau

CVO Technology sėkmingai įvykdė 60 atrankų IT srityje per 2012 metus

Daugiau