Rožinių voverių medžioklė

Greičiausiai kiekvienas sutiksime, jog didžiausias organizacijų turtas yra kompetentinga ir patikima darbuotojų komanda. Konkurencingoje rinkoje personalo paieška ir atranka tampa nelengvas uždavinys. Daliai kompanijų pavyksta rasti tinkamus kandidatus ir laisvos darbo vietos yra užpildomos, tačiau nemažai pozicijų taip ir lieka atviros. Kas nutinka? Kokios galimos priežastys? Nejaugi nebėra ieškančiųjų darbo ar naujų iššūkių?
Daugiau

Darbų vilkinimas

Turbūt daugelis iš mūsų esame atidėlioję vieną ar kitą darbą vėlesniam laikui ar net paskutinei minutei. Kodėl vilkiname darbus? Kokiais būdais galima atsikratyti šio įpročio?
Daugiau

Kaip neprarasti tinkamo kandidato paskutiniame atrankos etape?

Turbūt paklausus bet kurio vadovo apie iššūkius, ieškant tinkamų ir kvalifikuotų darbuotojų, išgirstume įvairių nuomonių, tačiau ,tikriausiai, kiekvienas sutiks, jog įtampa darbo rinkoje tik didėja, ypač kalbant apie IT sritį.
Daugiau

Koks mėnuo tinkamiausias keisti darbą?

Tinkamiausias laikas ieškotis darbo gali priklausyti nuo konkrečios pramonės šakos ar pozicijos, tačiau natūralu, kad vasarą ir švenčių dienomis darbdaviai yra pasyvesni.  Dauguma personalo ekspertų sutinka, kad rugsėjis ir sausis yra tinkamiausi mėnesiai darbo paieškai.
Daugiau

Išsvajotos atostogos

Kiekvienam dirbančiam žmogui yra reikalingos atostogos. Dirbti be atostogų jau nebėra madinga, tačiau dar sutinkame žmonių, kurie „taupo“ atostogas neįvertindami jų teikiamos naudos. Žmonės dirbantys tiek protinį, tiek fizinį darbą, turi skirti atostogoms ne mažiau dviejų savaičių per metus.
Daugiau

10 patarimų ieškantiems darbo

Darbo paieška – labai įdomus, daug žadantis ir tuo pačiu metu iššūkių kupinas etapas. Dalinamės savo patarimais ir tikimės palengvinti Jūsų darbo paieškas.
Daugiau

Socialiniai tinklai darbo paieškos procese

Socialiniai tinklai šiomis dienomis tai ne tik virtuali erdvė, kurioje galima bendrauti su draugais ar kitaip leisti laisvalaikį. Ji gali vaidinti svarbų vaidmenį darbo paieškos procese. Tokie socialiniai puslapiai kaip Facebook, Twitter, LinkedIn ir  Google+ suteikia galimybę darbdaviams ar personalo atrankos specialistams pažvelgti į potencialaus darbuotojo laisvalaikį, pomėgius ar net geriau suprasti darbuotojo asmenybę, kai tuo tarpu gyvenimo aprašymas dažnai būna šabloniškas ir suvienodina kandidatus.
Daugiau

Darbo paieškos įgūdžių lavinimas: misija įmanoma

Gegužės 8 d. Jaunimo darbo centrų darbuotojai iš 10 Lietuvos miestų (Vilniaus, Kauno, Alytaus, Lazdijų, Marijampolės, Vilkaviškio, Biržų, Utenos, Zarasų bei Visagino) dalyvavo mokymuose Zarasuose, kuriuos bendradarbiaudama su personalo atrankos ir paieškos įmone „CVO Recruitment“ organizavo Utenos teritorinė darbo birža.

Seminarą su mobilizuojančiu pavadinimu „Misija «Darbo paieška»“ vedė tarptautinių personalo atrankos ir laikinojo įdarbinimo įmonių „CVO Recruitment“ ir „Simplika“ direktorė Valerija Buzėnienė.
Daugiau

Žaidimo taisyklės pasikeitė

Šių dienų IT rinka tokia konkurencinga, kad klasikinis personalo atrankos modelis jai nebetinka. Anksčiau įmonės galėdavo laukti, kol po ilgo ir kruopštaus atrankos proceso atsirinkdavo kelis geriausius kandidatus, o jau tada antrojo atrankos etapo metu išsirinkti tą patį pačiausią kandidatą. Vis dėlto šiandien, kol svarstote, kas iš tiesų yra vertas prisijungti prie jūsų komandos, geriausią kandidatą gali pasigriebti jūsų konkurentas. Geras programuotojas nebus be darbo ilgiau kaip porą savaičių (nebent savo noru ilsėtųsi nuo kodo rašymo). Taigi ką daryti, kad talentingiausi kandidatai atsidurtų pas jus?
Daugiau

Optimizmas darbe

Kas yra optimistas? Teigiamas mąstymas yra pagrindinis optimisto bruožas. Tikriausiai dažnas iš jūsų esate girdėję, kad optimistams sekasi geriau nei pesimistams.

Pabandykite paanalizuoti mūsų kasdienybę. Jei nuolatos sutelkiate dėmesį į kasdienius neigiamus nutikimus ir leidžiate  sau manyti, kad esate nesėkmingas žmogus, tuomet pakliūnate į užburtą ratą, iš kurio yra sunku ištrūkti. Jūs priprantate matyti neigiamus dalykus paprastose situacijose.  O jei programuojate save manyti, kad esate laimingas, linksmas, žavus, sėkmingas žmogus, tuomet Jūs įprantate pastebėti teigiamus dalykus, kurie Jus ir veda į sėkmę.  Sakoma, kad ne sėkmė daro mus optimistiškesniais, o optimizmas skatina mūsų sėkmes.

Daugiau

Idėjos, išskiriančios kandidatus iš minios, bet negarantuojančios darbo

Kasdien pastebime ir susiduriame su kandidatais, kurie nori išsiskirti iš minios ir tapti labiau matomais, įsimenamais darbo rinkoje. Vis daugiau kandidatų susikuria originalius gyvenimo aprašymus į kuriuos įtraukia įdomių grafinio dizaino sprendimų, tad šie gyvenimo aprašymai, neabejotinai, išsiskiria pilkoje šablonų masėje. Ne kartą teko sulaukti ir filmuotos medžiagos, kurioje kandidatas pristatė save, savo darbo patirtį bei hobius vaidindamas atitinkamose situacijose. Keista, bet šiame technologijų amžiuje, kuomet vos spėji žengti koja kojon su naujausiomis technologijomis labiausiai įsiminęs kandidato prisistatymas buvo, kai jis savo gyvenimo aprašymą atsiuntė paštu ir dar ranka rašytą! Ne, tai nebuvo kandidatas, nemokantis naudotis kompiuteriu, tiesiog jaunas marketingo specialistas, radęs būdą parodyti savo išskirtinę motyvaciją siūlomam darbui.
Daugiau

CVO Recruitment komanda džiaugiasi pasiekusi puikius 2013 metų rezultatus ir dėkoja visiems Klientams ir Kandidatams už bendradarbiavimą!

Daugiau