„Boso valanda su S. Jovaišu“: V. Buzėnienė apie šiuolaikinio įsidarbinimo tendencijas

CVO Recruitment Lietuva ir Simplika vadovė Valerija Buzėnienė laidoje Boso valanda su S. Jovaišu kalbėjosi apie tai kas šiandien vyksta darbo rinkoje. Dalinamės nuoroda į laidos įrašą, kuriame aptariamos šios temos: Kokios šiuolaikinio įsidarbinimo tendencijos? Kaip teisingai ieškoti darbo? Kokie darbuotojų lūkesčiai darbdaviams yra teisingi? Ir ko tikisi šiuolaikiniai darbdaviai iš darbuotojų? Ar daroma viskas, kad gautų to, ko nori?
Daugiau

Konferencija Darbo rinka. Lyderystė. Pokyčiai. "Kitaip"

Džiaugiamės galėję pakviesti savo klientus į jau antrąjį “CVO Recruitment” ir “Simplika” organizuojamą konferenciją. Lapkričio 19 dieną vykusioje konferencijoje “Darbo rinka. Lyderystė. Pokyčiai. Kitaip” susirinkusieji turėjo galimybę susipažinti su Estijos darbo rinkos aktualijomis, išgirsti apie Skandia patirtį Lietuvoje, pasiklausyti apie asmeninę atsakomybę prisiimančius lyderius ir asmeninės atsakomybės svarbą bei sužinoti kokias emocijas įmonėse atneša pokyčiai ir kaip jas suvaldyti. Norime nuoširdžiai padėkoti visiems konferencijos pranešėjams bei dalyviams už žinias, kurias gavome, ir tikimės susitikti kitais metais!
Daugiau

Kaip pritraukti Y kartos kandidatus?

Sutikite, naujų darbuotojų pritraukimas ir atranka šiandien visai ne tokia, kokia ji buvo prieš 10, 5 ar net 3 metus. Tarp kitų svarbių veiksnių, diktuojančių žaidimo taisykles šiandien yra ir naujos Y kartos atstovų įsiliejimas į darbuotojų gretas.

Dalinamės keliais patarimais tiems, kurie mąsto kaip šiandien pritraukti jaunus specialistus darbui savo įmonėse.

Daugiau

Būk pastebėtas LinkedIn'e

Visuose šaltiniuose nuolat kartojama apie socialinės medijos svarbą nūdienos rinkodarai ir informacijos sklaidai plačiąja prasme. Iš socialiniuose tinkluose skelbiamo turinio padaromas mistifikuotas ne visiems prieinamas menas. Ir viskas galėtų būti sudėtinga, jei nebūtų taip paprasta…
Daugiau

CVO Recruitment atliko darbo ieškančiųjų apklausą. Dalinamės apklausos rezultatais.

Daugiau

CVO Recruitment vadovė dalinasi įžvalgomis apie darbo rinkos tendencijas

Augo kartu su darbo rinka

Personalo paieškos ir atrankos bei laikinojo įdarbinimo bendrovės praėjusius metus vadina sėkmingais ir šių tikisi ne prastesnių – klientų daugėja, pagalbos kreipiasi besiplečiantys paslaugų centrai, eksportą didinančios gamybos ir paslaugų įmonės.
Daugiau

Štai kokie sėkmingi 2014 metai buvo CVO Recruitment komandai!

Daugiau