Kaip išvengti X ir Y kartų konflikto darbe

Kartos darbo rinkoje keičiasi apytikriai kas 20 m., todėl dabartinis metas prilygsta lūžiui, kai akis į akį susiduria vyresnioji X ir jaunesnioji Y kartos. Specialistai sako, kad kartų požiūriai skiriasi, todėl tai, kas pasiteisino anksčiau, gali nebetikti šiais laikais.

Dabartinė vadovų karta pagal vadovavimo įgūdžius ir motyvaciją orientuojasi į X kartą, kuri pasižymi individualizmu, polinkiu siekti karjeros. Jiems svarbus materialinių vertybių kaupimas ir pripažinimas. Toks mąstymas formuoja lūkesčius, kurie jaunajai kartai ne visada atrodo priimtini.
Daugiau

CVO Recruitment aktyviai dalyvavo KTU karjeros dienų renginiuose

Vienas iš svarbiausių CVO Recruitment tikslų – įžvelgti talentus ir padėti jiems sėkmingai augti nuolat besikeičiančioje darbo rinkoje. Vedini šiuo tikslu įmonės atstovai aktyviai dalyvavo KTU karjeros dienų renginiuose.

Dvi konsultantės vedė seminarą „Sėkmingas pokalbis dėl darbo – tiesus kelias į svajonių darbą“. Užsiėmimas buvo interaktyvus – studentams teko atlikti užduotis, dalyvauti simuliuojamuose interviu dėl darbo ir aktyviai įsitraukti į diskusijas. Lektorės džiaugėsi girdėdamos iš studentų, kad seminaras buvo labai naudingas ruošiantis pokalbiui dėl svajonių darbo.
Daugiau

CVO Recruitment - viena produktyviausių personalo paieškos įmonių

CVO Recruitment kolektyvas džiaugiasi, kad 2011 metais įmonės pajamos augo 28 proc. lyginant su 2010 metais. "Verslo žinių" paskelbtais duomenimis, CVO Recruitment yra lyderė tarp įmonių teikiančių personalo paieškos ir atrankos paslaugas (bet neteikiančių laikino įdarbinimo paslaugų). Lyginant darbuotojui tenkančią pajamų dalį, esame viena iš produktyviausių savo srities įmonių.
Daugiau

Pokyčiai rinkoje skatina bendradarbiauti su personalo atrankų įmonėmis

Per pastaruosius kelis metus įvyko didelių pokyčių Lietuvos darbo rinkoje. Finansinės krizės metu buvo atleista daug aukštos kvalifikacijos darbuotojų, likusiems dažniausiai prastėjo darbo sąlygos, tad nemažai gerų specialistų išvyko į užsienį. O emigruojančių tautiečių skaičius nemažėja, net  pagerėjus situacijai. Tai nulėmė, kad šiuo metu darbo rinkoje padidėjęs aukštos kvalifikacijos specialistų poreikis (ypač informacinių technologijų ir inžinerinių specialybių) nėra visiškai patenkinamas.
Daugiau