Specializuota personalo atranka

Mūsų išskirtinis bruožas – ilgametė patirtis ir vietinės rinkos išmanymas. Esame atlikę įvairių sričių ir pareigybių paieškų, ypatingai didelę patirtį esame sukaupę Finansų, Technologijų/Inžinerijos bei Pardavimų ir Rinkodaros vadovų ir specialistų paieškoje bei atrankoje.

Tai leidžia mums geriau suprasti darbdavių poreikius, tiksliau įvertinti kandidatų profesinę kompetenciją, taigi, efektyviau atrinkti tinkamiausius darbuotojus ir rasti talentus. Išsakykite mums Savo organizacijos poreikius ir mes padėsime pasirinkti Jums tinkamus individualius personalo atrankos sprendimus!

CVO Technology Recruitment konsultantai dirba ties inžinerinių ir IT pareigybių atrankomis įvairiose srityse veikiančioms įmonėms. Mūsų kompetencija apima inžinerinių ir IT pareigybių atrankas nuo specialistų iki aukščiausio lygio vadovų: programuotojų, inžinierių, testuotojų, analitikų, projektų vadovų, padalinio/departamento/verslo vieneto vadovų. Tikslinės darbo rinkos išmanymas mūsų konsultantams padeda geriau suprasti specifinius kliento poreikius ir per trumpiausią terminą rasti tinkamiausius kandidatus.
 
CVO Sales&Marketing apima specialistų ir vadovų paieškas pardavimų ir rinkodaros srityje, o taip pat profesionalų atrankas kitoms įmonės funkcijoms (personalas, logistika, teisė). CVO Sales&Marketing turi visą eilę sėkmės istorijų darbinant pardavimų ir rinkodaros profesionalus Lietuvos rinkoje: nuo siaurų sričių specialistų paieškų iki pilnos komandos formavimo projektų.
 
CVO Finance specializuojasi ties finansinių ir buhalterinių pareigybių atranka, o taip pat specialistų ir vadovų paieška ir atranka bankiniam ir draudimo sektoriams. Nemažai patirties turime darbinant šiuos specialistus į tarptautinius paslaugų centrus, veikiančius Lietuvoje.

Susisiekite su mumis ir mes pasiūlysime Jūsų poreikius atitinkančias paslaugas.