„CVO Recruitment“ ir „Simplika“ prisijungė prie vienos didžiausių pasaulyje žmogiškųjų išteklių bendrovių grupės „Gi Group Holding“

Trijose Baltijos šalyse veikiančios personalo atrankų įmonės „CVO Recruitment“ ir „Simplika“ šiandien oficialiai tapo lyderiaujančios pasaulyje žmogiškųjų išteklių bendrovių grupės „Gi Group Holding“ dalimi, praneša grupė.

„Per daugiau nei 21 metus trunkančią kelionę mūsų įmonių grupė sėkmingai išaugo ir tapo pirmaujančia žmogiškųjų išteklių ir verslo partnerių įmone Baltijos regione – tai puikus pasiekimas, kuriuo didžiuojamės. Nekantriai laukiu naujo augimo etapo ir naujų galimybių, kurios atsiveria tapus vienos iš labiausiai pasaulyje vertinamų žmogiškųjų išteklių paslaugų kompanijos dalimi“, – prisijungimo prie tarptautinio įmonių tinklo motyvus komentuoja Norrie Sinclair, vienas iš „CVO Recruitment“ ir „Simplika“ įkūrėjų.

N. Sinclair teigimu, toks žingsnis nebūtų įmanomas be stiprios komandos ilgamečio įdirbio.

„Turėdama atsidavusias konsultantų komandas visame Baltijos regione, kurioms jau daugelį metų vadovauja puikios savo srities profesionalės Julija Lobanovska (Latvija), Triin Raamat (Estija) ir Valerija Buzėnienė (Lietuva), mūsų grupė sėkmingai įgyvendina viziją kurti teigiamą pokytį tiek mūsų klientų, tiek kandidatų gyvenime“, – komentuoja jis.

2001 m. Estijoje įkurta įmonė veikia dviem prekių ženklais – „CVO Recruitment“ ir „Simplika“. Bendradarbiaudamos su daugiau kaip 450 klientų ir per metus įgyvendindamos daugiau kaip 850 personalo atrankos projektų, šios įmonės generuoja 16 mln. eurų metinę apyvartą ir darbina daugiau nei 500 specialistų, kuriuos nuomoja savo klientams. Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje grupė turi 35 darbuotojus, kurie po sandorio įgyvendinimo prisijungs prie „Gi Group Holding“ komandos, šiuo metu veikiančios Lietuvoje.

Dviem prekės ženklais veikianti įmonių grupė teikia darniai viena kitą papildančias žmogiškųjų išteklių paslaugas. „CVO Recruitment“ įdarbina viduriniojo ir aukščiausiojo lygio specialistus bei aukščiausio lygio vadovus, „Simplika“ daugiausia dėmesio skiria personalo nuomai ir įdarbinimui bei jaunesniųjų ir viduriniojo lygio specialistų įdarbinimui. „Simplika“ paslaugų spektrą papildo susijusios paslaugos, pavyzdžiui, rinkos konsultacijos, naujų darbuotojų įvedimas ir išdarbinimas. Abi bendrovės specializuojasi technologijų (įskaitant IT), finansų ir analitikos, pardavimų ir rinkodaros specialistų ir vadovų atrankose.

Sandoris žymi „Gi Group Holding“ įžengimą į Estijos ir Latvijos rinką. Lietuvoje „Gi Group“ Lietuvoje veikia nuo 2010-ųjų.

„Investicija į plėtrą Baltijos šalyse reiškia strategiškai svarbų žingsnį „Gi Group Holding“ augimo kelyje. Suvienydami savo jėgas su šia plačiai pripažinta įmonių grupe, praplečiame savo veiklą Baltijos regione ir dar labiau sustipriname savo pozicijas Europos rinkoje. Šis susijungimas leis praplėsti mūsų teikiamų paslaugų spektrą ir atvers naujų galimybių, kurios leis sukurti dar daugiau pridėtinės vertės nuolat besivystančioje darbo rinkoje“, – sandorį komentuoja Stefano Colli-Lanzi, „Gi Group Holding“ įkūrėjas ir generalinis direktorius.

PAPILDOMA INFORMACIJA

Apie „Gi Group Holding“:

1998 m. Milane, Italijoje įkurta „Gi Group Holding“ yra penkta pagal dydį žmogiškųjų išteklių paslaugų įmonė Europoje ir šešiolikta pasaulyje („Staffing Industry Analysts“ duomenimis). Įmonių grupė vienija septynis tarptautinius prekių ženklus: „Gi Group“, „Grafton“, „Wyser“, „Gi BPO“, „Tack/TMI“, „INTOO“, „Jobtome“. „Gi Group Holding“ siekia atliepti nuolat kintančios darbo rinkos poreikius, kuriant tvarius, paprastus ir malonius darbo santykius kandidatams ir jų ieškančioms įmonėms.

Visame pasaulyje įmonėje dirba daugiau nei 6700 darbuotojų. Pridėjus naująsias nares, Latviją ir Estiją, „Gi Group Holding“ veikia 31 šalyje Europoje, Azijoje, Šiaurės ir Pietų Amerikoje. Kompanija teikia paslaugas daugiau nei 20 000 klientų ir jos metinė apyvarta 2021 metais viršijo 3,2 mlrd. eurų.

PRANEŠIMĄ PASKELBĖ: RŪTA JANKAUSKAITĖ, UAB "FABULA IR PARTNERIAI"

to top