Happy Employee Policy – mūsų įmonės sukurtos naudos darbuotojui

HEP – tai mūsų įmonės sukurtos naudos darbuotojui, užtikrinančios visapusišką pasitenkinimą esant SimplikaCVO Recruitment Lietuva dalimi.

Sveikas atvykęs!

Mūsų kompanijoje viskas prasideda nuo naujoko rinkinio, kuriuo mes pasitinkame savo naujus kolegas. Rinkinyje naujasis komandos narys ras viską, ko jam prireiks sklandžiai naujo darbo pradžiai. Mūsų naujoko rinkinys yra išskirtinis tuo, jog su juo naujasis darbuotojas gauna asmeninį vedlį – žirafą, kuri įkūnija visas mūsų komandos vertybes. 

Kodėl būtent šis gyvūnas yra mūsų vedlys? Pasaulyje mes plačiai žinomi kaip HR (angl. human resources) specialistai, tačiau lietuvių kalba esame žmogiškųjų išteklių planeta, sutrumpintai ŽI, tad (ŽI)rafoje užkoduota mūsų pagrindinė misija. 

Žirafos ilgas kaklas simbolizuoja mūsų komandos gebėjimą rasti kandidatus ten, kur kiti gali net nepamatyti. Šio gyvūno greitis gali siekti net 55 km/h, todėl jis gali veikti labai greitai ir padėti pagauti potencialius kandidatus. Ilgas žirafos liežuvis įkvėpia mus tikslingai bendrauti tiek su kandidatais, tiek su klientais. Dėl unikalios žirafos išvaizdos, jos nesupainiotume net užsimerkę, tad pristigus minčių, pasikliaujame žirafa ir nebijome idėjų ieškoti už rėmų ar komforto ribų.  

Visos šios žirafos savybės mums primena būdus, kuriais mes siekiame sėkmingo rezultato. Naujas komandos narys, atvykęs į mūsų įmonę, gauna naujoko rinkinį, supakuotą ekologiškoje daugkartinėje dėžutėje. Joje – kanceliariniai reikmenys, stiklinis vandens buteliukas, iš perdirbto popieriaus pagaminta užrašų knygutė bei megztinis su mūsų herojės žirafos atvaizdu.


Rūpestis psichologine ir fizine darbuotojų sveikata

Besikeičiant pasauliui, vis labiau atveriamos socialinės stigmos. Padidėjęs dėmesys psichologinei sveikatai neapėjo ir darboviečių. Norint padėti darbuotojams pagerinti emocinę būseną, mes suteikiame įrankius palengvinančius kelionę į psichologinės sveikatos pažinimą bei rūpestį fizine sveikata. Finansuojame vieną pasirinkto psichologo konsultaciją per mėnesį bei kartą per savaitę su komanda leidžiamės į jogos užsiėmimus, kas leidžia kurti ir palaikyti darbuotojų emocinę gerovę. Svarbi ne tik emocinė sveikata, bet ir fizinė. Savo darbuotojams suteikiame dvi papildomas laisvas dienas (ligadienius) per metus, panaudoti tada, kai jaučiame sveikatos negalavimus. 

Ilgesnė vasara

Lietuvoje džiaugtis vasaros šiluma ir vandens pramogomis turime vos kelis mėnesius per metus. Savo darbuotojams visais vasaros sezono mėnesiais suteikiame galimybę penktadieniais darbo dieną baigti 2 valandomis anksčiau tam, jog jie turėtų daugiau laiko pailsėti, padidinti produktyvumą, pasimėgauti vasaros laikotarpiu, praleisti daugiau laiko su draugais bei artimaisiais. 

Darbuotojai dalinasi, jog tokie trumpi penktadieniai išties džiugina, nes tuo pasinaudojus galima išvykti ilsėtis kiek toliau nuo miesto šurmulio bei susikurti mažas atostogas arba paprasčiausiai daugiau laiko praleisti saulės voniose. 
 

Skatiname tobulėti

Atsižvelgiant į kiekvieno darbuotojo individualius poreikius bei skirtingus įgūdžių įsisavinimo tempus, du kartus per metus vykdome asmeninius pokalbius, kurių metu prisimename darbuotojo pergales, išgirstame jo karjeros lūkesčius. Šių pokalbių metu taip pat skiriame dėmesio darbuotojo įgūdžių lavinimo procesams bei išsiaiškiname, ko reikia, jog pastarieji augtų. 

Darbuotojo įgūdžių stiprinimui mes suteikiame tam tikros vertės mokymų krepšelį per metus, kuris gali būti panaudotas pasirinktoms mokymo veikloms, kurios didintų darbuotojo žinių bagažą, reikiamą jo karjeros augimui.

Darbuotojai – ekspertai

Mūsų įmonėje kiekvienas darbuotojas, nepriklausomai nuo užimamų pareigų ar patirties, yra įmonės veidas, todėl visiems suteikiame galimybę atstovauti įmonę ir išbandyti savo, kaip HR eksperto, jėgas dalyvaujant renginiuose pranešėju. Tikime, jog tokia patirtis suteikia galimybę stiprinti viešojo kalbėjimo įgūdį, pasitikėjimą savimi, ryšių kūrimą bei savo, kaip eksperto, reputacijos kėlimą.

Bendradarbiaudami su šalies geriausiomis švietimo įstaigomis mūsų darbuotojai skaito pranešimus aktualiomis temomis Lietuvos universitetuose, kolegijoje ir įvairiuose renginiuose, tinklalaidėse. Visus naujausius mūsų kolegų viešus pasirodymus galite sekti socialiniuose tinkluose Facebook, Instagram bei LinkedIn.


Kartu kuriame šventes

Kartais gali pasirodyti, jog švenčių metuose yra visai nedaug. Tačiau mes minime visas progas – gimtadienius,  didžiausias metų šventes, mažus ir didelius laimėjimus, o kartais tiesiog susikuriame dienas, kai norime smagiai praleisti laiką, suartėti, susipažinti dar artimiau. 

Periodiškai susirenkame bendram žaidimui, o kartą per metus susitinkame vasaros renginyje, kur aktyviai leidžiame laiką, praturtiname vidinį pasaulį, bendraujame, šokame, juokiamės. Šventiniu laikotarpiu nepamirštame Kalėdinio vakarėlio ir Kalėdinių megztinių dienos. Su trenksmu švenčiame gimtadienius, darbuotojų paaukštinimus ir pasiekimus.

Esame tikri, jog rūpinimasis savo darbuotojais sukuria ypatingą ryšį tarp komandos narių ir nepaisant bet kokių pasaulyje esančių negandų, tikime, kad mūsų pastangos darbuotojų gerovei padeda jiems kiekvieną darbo dieną pradėti džiaugsmingai. 


 

to top