Biuro asistentas (-ė)

Fresenius Kabi Baltics, UABGROSS Atlyginimas: 2 500 Eur/mėn.  Vilnius

Apie klientą

Fresenius Kabi – tarptautinė sveikatos priežiūros įmonė, kurios inovatyvūs sprendimai infuzijų, transfuzijų ir klinikinės mitybos srityse keičia pacientų gyvenimus visame pasaulyje. Su daugiau nei 43 000 darbuotojų ir 8 mlrd. EUR siekiančia metine apyvarta, mes kasdien kuriame pokyčius sveikatos sektoriuje.

Jei ieškai dinamiškos aplinkos, kur gali kurti tvarką, organizuoti ir užtikrinti, kad viskas vyktų sklandžiai – ši galimybė kaip tik Tau!


Aprašymas

Ieškome žmogaus, kuris biurą pavers aplinka, kur viskas vyksta sklandžiai ir su šypsena!

  • Tu – svarbiausias žmogus, kuris palaikys tvarką ir suvaldys visus biuro procesus. Kolegoms reikės pagalbos? Renginio organizavimo? Dokumentų? Tu jau viską žinai ir valdai!
  • Be Tavęs – nė dienos! Planuosi susitikimus, koordinuosi verslo keliones ir pasirūpinsi, kad visi reikalai būtų sutvarkyti laiku.
  • Tavo dėka net smulkiausi dalykai vyks be rūpesčių. Dokumentacija, pirkimai, sąskaitų administravimas – viskas tavo rankose!
  • Tu pasirūpinsi naujokais, kad jų įvedimo procesas būtų aiškus, sklandus ir efektyvus, užtikrinant lengvą ir užtikrintą startą komandoje.

Reikalavimai

Kad šioje rolėje būtum nepakeičiamas (-a), mums svarbiausia, kad Tu…

  • Gebėtum suvaldyti biuro ritmą. Užduotys, susitikimai, dokumentai – viskas Tavo rankose.
  • Būtum organizuotas (-a) ir struktūruotas (-a). Jei kas nors pasimeta – Tu jau žinai, kur tai rasti. Situacijos keičiasi? Tu jau turi planą B.
  • Planuotum ir sistemintum informaciją. Pas Tave viskas aišku, tvarkinga ir lengvai randama.
  • Būtum tikslus (-i) ir atidus (-i) detalėms. Nesvarbu, ar tai sąskaita, ar verslo kelionė – viskas sustyguota iki smulkmenų.
  • MS Office programos – Tavo darbo įrankiai. Excel, Word, Outlook – dirbi greitai ir užtikrintai.
  • Laisvai bendrautum lietuvių ir anglų kalbomis. Sklandi komunikacija su kolegomis ir partneriais Tau nesukels jokių iššūkių.

Mes siūlome

Ką siūlome?

  • Vaidmenį, kuriame kiekviena diena – vis kitokia. Čia nėra monotonijos – vietoj to, turėsi galimybę kurti, organizuoti ir užtikrinti, kad viskas vyktų sklandžiai.
  • Laisvę generuoti idėjas ir jas įgyvendinti. Jei matai, kaip galima padaryti geriau – mes suteiksime erdvės tai įgyvendinti. Tavo sprendimai formuos kasdienius procesus.
  • Dinamišką tarptautinę aplinką. Dirbsi su profesionalais, kurie dalijasi žiniomis, palaiko ir skatina augti.
  • Nuolatinį tobulėjimą. Iššūkiai čia nėra problema – jie tampa galimybėmis tobulėti.
  • Komandą, kurioje kiekvienas narys svarbus. Čia jausiesi vertinama – Tavo indėlis bus matomas ir svarbus.
  • Konkurencingą atlyginimą nuo 2500 € bruto per mėnesį.

Susidomėjote ar turite klausimų?

Lina

📞 Tel. +37067021432

📩 CV galite siųsti jums patogiausiu būdu, o taip pat galite susisiekti per LinkedIn www.linkedin.com/in/lina-mikolaitiene

Jūsų informacija liks visiškai konfidenciali.


Informuosime tik atrinktus kandidatus, konfidencialumą garantuojame. Siųsdami savo CV Jūs sutinkate, kad UAB „CVO Recruitment“ tvarkytų Jūsų asmens duomenis galimo įdarbinimo bendrovėje ar paslaugų teikimo UAB „CVO Recruitment“ klientams tikslais. Jūs turite teisę bet kada atšaukti savo sutikimą, tvarkyti, keisti bei prašyti ištrinti savo anksčiau pateiktus duomenis. Plačiau


Kontaktinis asmuo

Lina MikolaitienėSenior Recruitment partner
Siųsti CV

Panašūs skelbimai

to top